PEG127HB3360QT1
MFR.Part #
PEG127HB3360QT1
JLCPCB Part #
C1019884
Package
Plugin,D10xL29mm
Description
-10%~+30% -40℃~+150℃ 1.225A@100Hz 1600hrs@150℃ 25V 281mΩ@100Hz 29mm 360uF 插件,D10xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS