PEG124MA2150QL1
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PEG124MA2150QL1
JLCPCB Part #
C1019880
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-10%~+30% -40℃~+125℃ 113mA@100Hz 15uF 2000hrs@125℃ 20mm 4.3Ω@100Hz 63V 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS