PEG124KB2680QT1
MFR.Part #
PEG124KB2680QT1
JLCPCB Part #
C3308202
Package
Plugin,D10xL29mm
Description
-10%~+30% -40℃~+125℃ 1.4Ω@100Hz 1.5A@5kHz 2000hrs@125℃ 40V 68uF 插件,D10xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS