PEG124GB3150QT1
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PEG124GB3150QT1
JLCPCB Part #
C3308574
Package
Plugin,D10xL29mm
Description
-10%~+30% -40℃~+125℃ 1.1Ω@100Hz 1.5A@5kHz 150uF 16V 2000hrs@125℃ 插件,D10xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS