P295BQ392M500A
MFR.Part #
P295BQ392M500A
JLCPCB Part #
C3295188
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+115℃ 3.9nF 500V Y1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS