P295BE681M500A
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
P295BE681M500A
JLCPCB Part #
C3295267
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+115℃ 500V 680pF Y1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS