P278SJ333M480A
MFR.Part #
P278SJ333M480A
JLCPCB Part #
C3295191
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 33nF 480V X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS