P278HE222M480A
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
P278HE222M480A
JLCPCB Part #
C3295203
Package
Plugin,P=10.2mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2nF 480V X1 ±20% 插件,P=10.2mm Safety Capacitors ROHS