P276CJ154K275A
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
P276CJ154K275A
JLCPCB Part #
C3295196
Package
Plugin,P=20.3mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 275V X2 ±10% 插件,P=20.3mm Safety Capacitors ROHS