MPXV1D1770L101
MFR.Part #
MPXV1D1770L101
JLCPCB Part #
C1852665
Package
SMD,17x17mm
Description
100uH 110.3mΩ 4.5A 7.5A AEC-Q200 ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS