MPXV1D1740L220
MFR.Part #
MPXV1D1740L220
JLCPCB Part #
C1852693
Package
SMD,17x17mm
Description
10A 22uH 46.4mΩ 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS