MPXV1D1264L150
MFR.Part #
MPXV1D1264L150
JLCPCB Part #
C1852639
Package
SMD,12x12mm
Description
11.5A 15uH 24.9mΩ 9.8A AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS