MPXV1D1054L470
MFR.Part #
MPXV1D1054L470
JLCPCB Part #
C1235372
Package
SMD,10x10mm
Description
128.8mΩ 3.7A 4.6A 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS