MPXV1D1054L220
MFR.Part #
MPXV1D1054L220
JLCPCB Part #
C1852617
Package
SMD,10x10mm
Description
22uH 5.7A 54.05mΩ 7A AEC-Q200 ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS