MPXV1D0830L6R8
MFR.Part #
MPXV1D0830L6R8
JLCPCB Part #
C1852656
Package
SMD,8x8mm
Description
10A 37.9mΩ 6.8A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS