MPXV1D0830L220
MFR.Part #
MPXV1D0830L220
JLCPCB Part #
C17524865
Package
SMD,8x8mm
Description
134.5mΩ 22uH 3.6A 5A AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS