MPXV1D0624L4R7
MFR.Part #
MPXV1D0624L4R7
JLCPCB Part #
C1852691
Package
SMD,6x6mm
Description
4.7uH 4.9A 50.6mΩ 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS