MPXV1D0530L6R8
MFR.Part #
MPXV1D0530L6R8
JLCPCB Part #
C1852712
Package
SMD,5x5mm
Description
107.8mΩ 3.5A 4A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS