MPXV1D0520L2R2
MFR.Part #
MPXV1D0520L2R2
JLCPCB Part #
C1235371
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 40.4mΩ 5.2A 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS