MPX1D1770L680
MFR.Part #
MPX1D1770L680
JLCPCB Part #
C3221980
Package
SMD,17x17mm
Description
5.5A 68uH 79.5mΩ 8.5A ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS