MPGV1D1054L6R8
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPGV1D1054L6R8
JLCPCB Part #
C17694659
Package
SMD,10.8x10mm
Description
15A 19.6mΩ 6.8uH 9.4A AEC-Q200 ±20% SMD,10.8x10mm Power Inductors ROHS