MPGV1D1054L330
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPGV1D1054L330
JLCPCB Part #
C17228333
Package
SMD,10.8x10mm
Description
33uH 4.5A 7.5A 85.1mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.8x10mm Power Inductors ROHS