MPEV1D1040L330
MFR.Part #
MPEV1D1040L330
JLCPCB Part #
C17299238
Package
SMD,10.8x10mm
Description
119.7mΩ 3.7A 33uH 5A AEC-Q200 ±20% SMD,10.8x10mm Power Inductors ROHS