L1210R1R0MDWIT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L1210R1R0MDWIT
JLCPCB Part #
C2048764
Package
1210
Description
1.44A 1uH 2A 60mΩ ±20% 1210 Power Inductors ROHS