L1210R150MDWIT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L1210R150MDWIT
JLCPCB Part #
C3221687
Package
1210
Description
15uH 195mΩ 730mA ±20% 1210 Power Inductors ROHS