L0806C101KPWST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0806C101KPWST
JLCPCB Part #
C3222905
Package
0806
Description
100uH 4.5Ω 40mA ±10% 0806 Power Inductors ROHS