L0805C1R0MPWST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0805C1R0MPWST
JLCPCB Part #
C1870147
Package
0805
Description
150mΩ 1uH 300mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS