L0603C47NJRMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0603C47NJRMST
JLCPCB Part #
C2041449
Description
1.6GHz 12@100MHz 300mA 450mΩ 47nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS