L0603C3N9SRMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0603C3N9SRMST
JLCPCB Part #
C6071693
Description
13@100MHz 140mΩ 3.9nH 300mA 8GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS