L0603C100KSMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0603C100KSMST
JLCPCB Part #
C2044015
Description
10uH 17MHz 2.55Ω 35@2MHz 5mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS