L0603B220MPWFT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0603B220MPWFT
JLCPCB Part #
C2045076
Package
0603
Description
130mA 22uH 3.7Ω ±20% 0603 Power Inductors ROHS