L0402C4N7SRMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0402C4N7SRMST
JLCPCB Part #
C7292233
Package
0402
Description
10@100MHz 210mΩ 300mA 4.7nH 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS