L0201C6N8JRMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0201C6N8JRMST
JLCPCB Part #
C19895129
Package
0201
Description
150mA 480mΩ 5@100MHz 6.8nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS