HHBC24N-2R3A0104V
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
HHBC24N-2R3A0104V
JLCPCB Part #
C1534658
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 10.4mΩ 104uH@100kHz 2 20A 插件 Common Mode Filters ROHS