HHBC14-1R2A0067V
MFR.Part #
HHBC14-1R2A0067V
JLCPCB Part #
C1534387
Description
-40℃~+125℃ 2 22.2mΩ 67uH@100kHz 8A 插件 Common Mode Filters ROHS