HHBC13-1R2A0045V
MFR.Part #
HHBC13-1R2A0045V
JLCPCB Part #
C1535510
Description
-40℃~+125℃ 18.3mΩ 2 45uH@100kHz 6A 插件 Common Mode Filters ROHS