HHBC10-0R8A0107V
MFR.Part #
HHBC10-0R8A0107V
JLCPCB Part #
C1534270
Description
-40℃~+125℃ 107uH@100kHz 2 3A 53mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS