HHBC10-0R8A0068V
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
HHBC10-0R8A0068V
JLCPCB Part #
C1534274
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 2 3A 42.3mΩ 68uH@100kHz 插件 Common Mode Filters ROHS