F881AK472M300C
MFR.Part #
F881AK472M300C
JLCPCB Part #
C3792133
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 300V、1kV 4.7nF ±20% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS