F881AE102M300C
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F881AE102M300C
JLCPCB Part #
C3807626
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1nF 300V、1kV ±20% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS