F872BE333M480C
MFR.Part #
F872BE333M480C
JLCPCB Part #
C3297097
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 33nF 480V X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS