F871DO474M330Z
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F871DO474M330Z
JLCPCB Part #
C3298754
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 470nF X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS