F871AG103M330L
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F871AG103M330L
JLCPCB Part #
C3299372
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 330V X1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS