F863RT106K310ALW0L
MFR.Part #
F863RT106K310ALW0L
JLCPCB Part #
C3300776
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 10uF 310V X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS