F863FW475K310Z
MFR.Part #
F863FW475K310Z
JLCPCB Part #
C3295376
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 4.7uF X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS