F863FL225K310Z
MFR.Part #
F863FL225K310Z
JLCPCB Part #
C3299241
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS