F863DV155K310ALW0L
MFR.Part #
F863DV155K310ALW0L
JLCPCB Part #
C3295316
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 310V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS