F863DN684K310ALW0L
MFR.Part #
F863DN684K310ALW0L
JLCPCB Part #
C3297652
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS