F863DE474K310R
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F863DE474K310R
JLCPCB Part #
C3299655
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS