F863BN334K310R
MFR.Part #
F863BN334K310R
JLCPCB Part #
C3297406
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 330nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS